1 * hěvzdičkové apartmány v Saalbach

Kompletní nabídka veškerého ubytování v Saalbach. Najděte si jeden z hotelů, apartmánů, penzionů a nocleh se snídaní přímo ve městě, nebo i v okolí Saalbach, kde najdeme města Hinterglemm, Viehhofen, Leogang, Maishofen a Zell am See.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


149 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 8  » »»

1. Grabenhütte - Ferienwohnung mit Hund 

Foto: Grabenhütte - Ferienwohnung mit Hund
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Located in Saalbach Hinterglemm, just 1.2 km from Funparklift, Grabenhütte - Ferienwohnung mit Hund provides accommodation with free WiFi. The apartment is 1.2 km from Oberschwarzachlifte. The apartment comes with a cable TV.


2. Holiday home Birgit 

Foto: Holiday home Birgit
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Located 1.5 km from Funparklift, 1.5 km from Oberschwarzachlifte and 2.7 km from Mitteregglift, Holiday home Birgit offers accommodation situated in Saalbach Hinterglemm. Guests benefit from a terrace and a children's playground.


3. Appartement Relax & Sport by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Relax & Sport by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Tento apartmán se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 3,8 km od lanovky Reiterkogel Ost a 4,1 km od lanovky Schattberg Express. Nabízí bezplatné Wi-Fi.


4. Apartement Austria by Alpen Apartments 

Foto: Apartement Austria by Alpen Apartments
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
76 %

Apartement Austria by Alpen Apartments se nachází ve středisku Saalbach Hinterglemm, 700 metrů od lanovky Kohlmaisgipfelbahn, a nabízí výhled na hory a soukromé neplacené parkoviště.


5. Appartement Mountain View by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Mountain View by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Apartmán Mountain View Easy Holiday se nachází v městečku Saalbach Hinterglemm, 2,3 km od stanice lanovky Schattberg Express, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky.


6. Appartements Forsthaus by HolidayFlats24 

Foto: Appartements Forsthaus by HolidayFlats24
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
75 %

Appartements Forsthaus by Easy Holiday se nachází v lyžařské oblasti Hinterglemm v Salcbursku, 50 metrů od lanovky Zwölferkogelbahn I. a 400 metrů od lanovky Unterschwarzachbahn. Na místě je prodejna skipasů a lyžárna.


7. SunnySide Appartements by HolidayFlats24 

Foto: SunnySide Appartements by HolidayFlats24
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
78 %

Apartmány SunnySide Appartements by Easy Holiday se nacházejí v obci Saalbach-Hinterglemm, 2 km od stanice lanovky Reiterkogel Ost. Apartmány mají TV s plochou obrazovkou a k některým patří také terasa a/nebo balkon.


8. Appartement Ski & Bike by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Ski & Bike by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
80 %

Appartement Ski & Bike by Easy Holiday se nachází ve středisku Saalbach Hinterglemm, 300 metrů od lyžařského vleku Kohlmais 3er Sessellift a 400 metrů od lanovky Kohlmaisgipfelbahn, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplat.


9. Appartement Snowflake by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Snowflake by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
70 %

Tento apartmán v obci Saalbach Hinterglemm má bezplatné Wi-Fi. Stojí 700 metrů od lanovky Kohlmaisgipfelbahn. Je zde kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou deskou i koupelna. Nechybí TV s plochou obrazovkou.


10. Appartement Harmony by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Harmony by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Appartement Harmony by HolidayFlats24 offers accommodation in Saalbach Hinterglemm. The unit is 100 metres from Schattberg Express. Free private parking is available on site.


11. Bichl 

Foto: Bichl
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Bichl se nachází v lyžařském středisku Saalbach Hinterglemm, 3,2 km od lanovky Schönleitenbahn. Ubytování zahrnuje TV a kuchyň s myčkou. Ručníky a ložní prádlo jsou zajištěny.

Dostupné pokoje


12. Lotte 

Foto: Lotte
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
80 %

Set 500 metres from Schattberg X-press II and 800 metres from Schattberg X-press I in Saalbach Hinterglemm, Mary Studio's Saalbach offers accommodation with a kitchen. The property is 800 metres from Wallehenlift and 1.8 km from Mitteregglift.

Dostupné pokoje


13. Nora 

Foto: Nora
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Located 500 metres from Schattberg X-press II in Saalbach Hinterglemm, Toni's Appartement Saalbach offers accommodation with a kitchen. The accommodation is 800 metres from the Schattberg X-press I and has free WiFi.

Dostupné pokoje


14. Jacob 1 

Foto: Jacob 1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Royal Saalbach offers accommodation in Saalbach Hinterglemm, 500 metres from Schattberg X-press II. Free WiFi is available in this apartment, set 800 metres from Schattberg X-press I and 800 metres from Wallehenlift.


15. InTown Apartment Schmiede 

Foto: InTown Apartment Schmiede
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
89 %

Set in Saalbach Hinterglemm, 400 metres from Schattberg X-press I, InTown Apartment Schmiede provides free WiFi.


16. Appartement Snow Queen by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Snow Queen by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Appartement Snow Queen by HolidayFlats24 is an apartment with free WiFi, situated in Saalbach Hinterglemm. The apartment is 300 metres from Kohlmaisgipfelbahn. The kitchen features a dishwasher, an oven and a microwave, as well as a coffee machine.


17. Appartement Bella Vista by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Bella Vista by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Appartement Bella Vista by Easy Holiday Appartements je apartmán situovaný v Saalbachu Hinterglemmu, 300 metrů od lanovek Kohlmaisgipfelbahn a Kohlmais 3er Sessellift.


18. Appartements Alpin by HolidayFlats24 

Foto: Appartements Alpin by HolidayFlats24
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
61 %

Ubytování Appartements Alpin by Easy Holiday Appartements se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 1,3 km od lyžařského areálu Reiterkogel Ost a 4,5 km od lanovky Schattberg Express.


19. Appartements GoodLife by HolidayFlats24 

Foto: Appartements GoodLife by HolidayFlats24
Pokojů: 5
Hodnocení hostů
83 %

Appartements GoodLife by Easy Holiday Appartements se nachází v lyžařském středisku Saalbach Hinterglemm, 300 metrů od lanovky Bernkogel Sesselbahn. Na místě je k dispozici soukromé neplacené parkoviště.


20. Evi 

Foto: Evi
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Evi se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 3,2 km od lanovky Schönleitenbahn, 3,5 km od lanovky Schönleiten 6er Gipfelbahn a 3,6 km od lanovky Poltenlift. Apartmán má kuchyň, TV a vlastní koupelnu s vanou.

Dostupné pokoje


149 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 8  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: