Apartmány v Saalbach

Potřebujete ubytování v Saalbach ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Saalbach. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Saalbach má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


160 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 8  » »»

1. Grabenhütte - Ferienwohnung mit Hund 

Foto: Grabenhütte - Ferienwohnung mit Hund
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Located in Saalbach Hinterglemm, just a 10-minute walk from Oberschwarzachlifte, Grabenhütte - Ferienwohnung mit Hund provides accommodation with free WiFi. The apartment is 900 metres from Funparklift. The apartment comes with a cable TV.


2. Holiday home Birgit 

Foto: Holiday home Birgit
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Holiday home Birgit offers accommodation in Saalbach Hinterglemm, 3.4 km from Reiterkogel Ost. Guests benefit from balcony. The kitchen is equipped with a dishwasher. A TV is featured.


3. Appartement Relax & Sport by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Relax & Sport by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
80 %

Tento apartmán se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 3,8 km od lanovky Reiterkogel Ost a 4,1 km od lanovky Schattberg Express. Nabízí bezplatné Wi-Fi.


4. Apartement Austria by Alpen Apartments 

Foto: Apartement Austria by Alpen Apartments
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Apartement Austria by Alpen Apartments se nachází ve středisku Saalbach Hinterglemm, 700 metrů od lanovky Kohlmaisgipfelbahn, a nabízí výhled na hory a soukromé neplacené parkoviště.


5. Appartement Vintage by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Vintage by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
77 %

Tento apartmán se nachází ve městě Saalbach Hinterglemm, 3 km od lanovky Reiterkogel Ost a 3,8 km od lanovky Schattberg Express. K dispozici je TV s plochou obrazovkou a kuchyňský kout s toustovačem a lednicí.


6. Appartement Mountain View by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Mountain View by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Apartmán Mountain View Easy Holiday se nachází v městečku Saalbach Hinterglemm, 2,3 km od stanice lanovky Schattberg Express, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky.


7. Appartements Forsthaus by HolidayFlats24 

Foto: Appartements Forsthaus by HolidayFlats24
Pokojů: 15
Hodnocení hostů
74 %

Appartements Forsthaus by Easy Holiday se nachází v lyžařské oblasti Hinterglemm v Salcbursku, 50 metrů od lanovky Zwölferkogelbahn I. a 400 metrů od lanovky Unterschwarzachbahn. Na místě je prodejna skipasů a lyžárna.


8. SunnySide Appartements by HolidayFlats24 

Foto: SunnySide Appartements by HolidayFlats24
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
80 %

Apartmány SunnySide Appartements by Easy Holiday se nacházejí v obci Saalbach-Hinterglemm, 2 km od stanice lanovky Reiterkogel Ost. Apartmány mají TV s plochou obrazovkou a k některým patří také terasa a/nebo balkon.


9. Appartement Ski & Bike by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Ski & Bike by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Appartement Ski & Bike by Easy Holiday se nachází ve středisku Saalbach Hinterglemm, 300 metrů od lyžařského vleku Kohlmais 3er Sessellift a 400 metrů od lanovky Kohlmaisgipfelbahn, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, bezplat.


10. Appartement Snowflake by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Snowflake by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
69 %

Tento apartmán v obci Saalbach Hinterglemm má bezplatné Wi-Fi. Stojí 700 metrů od lanovky Kohlmaisgipfelbahn. Je zde kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou deskou i koupelna. Nechybí TV s plochou obrazovkou.


11. Appartement Harmony by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Harmony by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Appartement Harmony by Easy Holiday offers accommodation in Saalbach Hinterglemm. The unit is 100 metres from Schattberg Express. Free private parking is available on site. The kitchen is fitted with a dishwasher and an oven, as well as a coffee machine.


12. Haus Hüttl/Fewo 1.E 121W 

Foto: Haus Hüttl/Fewo 1.E 121W
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
69 %

Located in Saalbach Hinterglemm, Haus Hüttl/Fewo 1.E (121) is 800 metres from Schattberg Express. Bernkogel Sesselbahn is 900 metres from the property. All units include a kitchenette fitted with a dishwasher and oven.


13. Haus Hüttl/Fewo 2.E 122W 

Foto: Haus Hüttl/Fewo 2.E 122W
Pokojů: 4
Hodnocení hostů
68 %

Set in Saalbach Hinterglemm, Haus Hüttl/Fewo 2.E (122) is 800 metres from Schattberg Express. Bernkogel Sesselbahn is 900 metres away. There is also a kitchen, equipped with a dishwasher, oven and fridge.


14. Bichl 

Foto: Bichl
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Bichl se nachází v lyžařském středisku Saalbach Hinterglemm, 3,2 km od lanovky Schönleitenbahn. Ubytování zahrnuje TV a kuchyň s myčkou. Ručníky a ložní prádlo jsou zajištěny.

Dostupné pokoje


15. Mary Studio's Saalbach 

Foto: Mary Studio's Saalbach
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
76 %

Located 700 metres from Schattberg Express, Mary Studio's Saalbach offers accommodation in Saalbach Hinterglemm. The unit is 800 metres from Bernkogel Sesselbahn.


16. Toni's Appartement Saalbach 

Foto: Toni's Appartement Saalbach
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Toni's Appartement Saalbach offers accommodation in Saalbach Hinterglemm, 700 metres from Schattberg Express and 800 metres from Bernkogel Sesselbahn. The unit is 1.1 km from Kohlmaisgipfelbahn.


17. Royal Saalbach 

Foto: Royal Saalbach
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
78 %

Royal Saalbach offers accommodation in Saalbach Hinterglemm, 700 metres from Schattberg Express. The unit is 800 metres from Bernkogel Sesselbahn. The kitchen has a dishwasher and an oven. Towels and bed linen are featured in this apartment.


18. Appartement Snow Queen by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Snow Queen by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
82 %

Appartement Snow Queen by Easy Holiday Appartements is an apartment with free WiFi, situated in Saalbach Hinterglemm. The apartment is 300 metres from Kohlmaisgipfelbahn.


19. Appartement Bella Vista by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Bella Vista by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Appartement Bella Vista by Easy Holiday Appartements je apartmán situovaný v Saalbachu Hinterglemmu, 300 metrů od lanovek Kohlmaisgipfelbahn a Kohlmais 3er Sessellift.


20. Appartements Alpin by HolidayFlats24 

Foto: Appartements Alpin by HolidayFlats24
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
59 %

Ubytování Appartements Alpin by Easy Holiday Appartements se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 1,3 km od lyžařského areálu Reiterkogel Ost a 4,5 km od lanovky Schattberg Express.


160 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 20 1 2 3 .. 8  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: