Apartmány v Saalbach

Potřebujete ubytování v Saalbach ve více pokojích a s možností zajistit si vlastní stravování? Tak to Vás určitě zaujme naše nabídka apartmánů v Saalbach. U toho typu ubytování můžete očekávat samostatný apartmán, často složený z více pokojů, které jsou rozděleny na ložnice a společenskou místnost. Většina apartmánů v Saalbach má vlastní kuchyň nebo kuchyňský kout.
Řadit dle:


160 výsledků nalezeno, zobrazeno 121 - 140 «« « 1 .. 5 6 7 8  » »»

121. Appartements Moser by HolidayFlats24 

Foto: Appartements Moser by HolidayFlats24
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
67 %

Appartements Moser by Easy Holiday se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 2 km od Kohlmaisgipfelbahnu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a parkování na místě zdarma. K vybavení patří kabelová TV. Některé pokoje mají posezení a/nebo balkon.


122. Apartment Alpensteinbock Saalbach A 

Foto: Apartment Alpensteinbock Saalbach A
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Apartment Alpensteinbock Saalbach A offers accommodation in Saalbach Hinterglemm, 4.3 km from Schönleitenbahn I. This apartment offers barbecue facilities as well as free WiFi.


123. Apartment Alpensteinbock Saalbach B 

Foto: Apartment Alpensteinbock Saalbach B
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
85 %

Apartment Alpensteinbock Saalbach B, a property with barbecue facilities, is located in Saalbach Hinterglemm, 4.3 km from Schönleitenbahn I.


124. Apartment Alpensteinbock Saalbach C 

Foto: Apartment Alpensteinbock Saalbach C
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
84 %

Set in Saalbach Hinterglemm, 4.3 km from Schönleitenbahn I, Apartment Alpensteinbock Saalbach C features a living room with a TV. Located 8 km from Schönleiten 6er, the property offers barbecue facilities and free WiFi.


125. MIMO Appartements by Alpen Apartments 

Foto: MIMO Appartements by Alpen Apartments
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
87 %

Featuring a garden and a terrace, MIMO Appartements by Alpen Apartments is set in Saalbach Hinterglemm, not far from Schattberg X-press I and Wallehenlift. Free WiFi is available. The units have a fully equipped kitchen with an oven and a toaster.


126. Mittenwald Top 2 

Foto: Mittenwald Top 2
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
88 %

Mittenwald Top 2 is located in Saalbach Hinterglemm, 2.5 km from Spieleck Schlepplift, in an area where skiing can be enjoyed. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. The apartment comes with a TV.


127. Mittenwald Top XL 

Foto: Mittenwald Top XL
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
86 %

Mittenwald Top XL is located in Saalbach Hinterglemm, 2.5 km from Spieleck Schlepplift, 5 km from Funparklift, and 5 km from Oberschwarzachlifte. The accommodation is 6 km from the Mitteregglift and has free WiFi.


128. Apartment Mittenwald Top 1 

Foto: Apartment Mittenwald Top 1
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
87 %

Apartment Mittenwald Top 1 is situated in Saalbach Hinterglemm. The accommodation is 2.5 km from the Spieleck Schlepplift. The apartment is fitted with 2 bedrooms, a TV and a fully equipped kitchen that provides guests with a dishwasher.


129. Apartment Iglsberg Lisanne 

Foto: Apartment Iglsberg Lisanne
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
83 %

Apartment Iglsberg Lisanne offers accommodation in Saalbach Hinterglemm, 700 metres from Schönleitenbahn I and 4.2 km from Schönleiten 6er. It is situated 4.3 km from Kohlmaisgipfelbahn and provides free WiFi.


130. Apartment Iglsberg Charlotte 

Foto: Apartment Iglsberg Charlotte
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Apartment Iglsberg Charlotte offers accommodation in Saalbach Hinterglemm, 700 metres from Schönleitenbahn I. This apartment also has free WiFi. The apartment features 2 bedrooms and a fully fitted kitchen with a dishwasher. A TV is available.


131. Apartment Anna 

Foto: Apartment Anna
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
92 %

Set 4.3 km from Schönleitenbahn I in Saalbach Hinterglemm, Apartment Anna offers accommodation with a kitchen. This property is 8 km from Schönleiten 6er and features free WiFi. The apartment has a TV.


132. Appartement Bittner by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Bittner by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
66 %

Appartement Bittner by HolidayFlats24 offers accommodation in Saalbach Hinterglemm, 700 metres from Kohlmaisgipfelbahn. The apartment is 700 metres from Kohlmais 3er Sessellift. There is a seating area and a kitchenette equipped with an oven.


133. Appartements Casa Nuova by HolidayFlats24 

Foto: Appartements Casa Nuova by HolidayFlats24
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
86 %

Appartements Casa Nuova by Easy Holiday se nachází v horském středisku Saalbach Hinterglemm, 200 metrů od lyžařského vleku Kohlmais 3er Sessellift, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Lyžařský vlek Kohlmaisgipfelbahn se nachází 300 metrů od hotelu.


134. Apartment Sabrina 

Foto: Apartment Sabrina
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Apartment Sabrina is situated in Saalbach Hinterglemm, 700 metres from Schönleitenbahn I, 3.2 km from Turm 6er, and 3.2 km from Schattberg X-press I. The property is 3.3 km from Kohlmaisgipfelbahn and 3.4 km from Kohlmais 3er Sessellift.


135. Apartment Nadine 

Foto: Apartment Nadine
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Apartment Nadine in Saalbach Hinterglemm features accommodation with free WiFi, 700 metres from Schönleitenbahn I. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. The apartment is equipped with a TV and a living room.


136. Apartment Karin 

Foto: Apartment Karin
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
81 %

Apartment Karin enjoys a location in Saalbach Hinterglemm, just 700 metres from Schönleitenbahn I and 3.2 km from Turm 6er. This apartment also has free WiFi. The apartment comes with a TV, 2 bedrooms and a living room.


137. Appartement Zwölferkogel by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Zwölferkogel by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
75 %

Tento apartmán se nachází v Saalbach Hinterglemmu, 2 km od Reiterkogel Ostu. Nabízí balkon, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Apartmán má kuchyni a TV s plochou obrazovkou.


138. Eberharthof 

Foto: Eberharthof
Pokojů: 6
Hodnocení hostů
93 %

Eberharthof se nachází v obci Saalbach Hinterglemm, 600 metrů od lanovky Schattberg Express a nabízí zahradu a gril. Ubytování má přímý přístup k lanovce Bernkogel, která se nachází v sousedství.


139. Alpenappartement Bartl 

Foto: Alpenappartement Bartl
Pokojů: 2
Hodnocení hostů
89 %

Located 1 km from Schattberg Express, Alpenappartement Bartl offers accommodation in Saalbach Hinterglemm. The apartment is 1.2 km from Bernkogel Sesselbahn. The units are fitted with a kitchen. A flat-screen TV is available.


140. Appartement Homely by HolidayFlats24 

Foto: Appartement Homely by HolidayFlats24
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
76 %

Appartement Homely by Easy Holiday se nachází v Saalbachu Hinterglemmu, 1 km od lanovky Reiterkogel Ost a 4,2 km od lanovky Schattberg Express. Nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky, neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi.


160 výsledků nalezeno, zobrazeno 121 - 140 «« « 1 .. 5 6 7 8  » »»

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: